Дослідити майбутнє 

Представляю Вам  найважливіші курси, які ви будете проходити у вашому житті. 

Тут ви зможете вивчити  найбільш популярні у продажі  відеокурси у світі, розроблені Джоном Кларксоном, консультантом з енергетики та спеціалістом зі сталого розвитку, генеральним директором Perimetr Films & Perimetr Data Consultants, та презентовані Татьяною Андерс, актрисою та підприємцем-лауреатом премії. 

Які предмети доступні? 

На даний момент існує 4 курси, а саме: 

 • Мікро-відновлювальна енергія для початківців – Збережи енергію у своєму домі
 • Фінанси для професіоналів та клієнтів з поновлюваних джерел енергії – як оцінити, яка технологія підходить саме Вам
 • Більша картина: ймовірне майбутнє енергетики – Найкращий продавець 
 • Енергія від космічного простору — космічна сонячна енергія — новий курс

Навіщо записуватись на курси?

Наші курси полегшать вам розуміння, тому що вони були розроблені інсайдером, який працював в цій індустрії майже чверть століття.

Які переваги ? 

 • Легко вчитися
 • Гнучкий – Ви можете робити ці курси вдома у вільний час або в дорозі
 • Ми робимо математику настільки простою, що навіть 11-річний міг би це зробити!
 • Особиста допомога Джона Кларксона, якщо у вас є якісь проблеми

Про що йде курс мікро-відновлююча енергія  і чому це для мене?

Церозроблено для початківців, тому не потрібно багато знати, ніж як додавати, віднімати і множити. Будь-хто з базовою англійською та математикою може пройти цей курс! Студенти з різних верств, від учасників фондового ринку до менеджерів з маркетингу, від студентів коледжу до домовласників! Це тому, що наш курс забезпечує Вам величезну різноманітність технологій, з яких Ви вибираєте!

Охоплені технології такі: 

 • Сонячна фототехніка (PV) 
 • Сонячне тепло гарячої води (також відоме як сонячне тепло)
 • Теплові насоси
 • Турбіни малої шкали вітру
 • ГЕС малого масштабу
 • Технологія зберігання акумуляторів

Цей курс допоможе вам зрозуміти ці технології достатньо, щоб продовжувати навчання в коледжі з цих предметів, або оцінити, що продавець говорить вам, або допомогти вам продати ці продукти більш ефективно. Перегляньте наш вступний  відеозапис.  

Про що йдеться в курсі для “Фінансування  мікро-відновлюючих джерел енергії» і чи це для мене?

Будь-хто може пройти  цей курс. Вам просто потрібен калькулятор. Це навчить Вас оцінювати фінансову інвестиційну вартість продуктів, які Ви купуєте або продаєте. Фактично, це може бути застосовано практично до будь-якого типу товару, де ви інвестуєте гроші, щоб заощадити або отримати дохід. Це дуже рекомендується людям, які працюють на фондових біржах і акціях, тому що ми використовуємо їх методи, щоб навчити вас, як реально оцінити продукти, такі як фактичне довгострокове значення сонячної енергії для вас, як спосіб заробити або заощадити гроші!

Рекомендується, щоб УСІ продавці відновлюваного енергетичного бізнесу та маркетинговий персонал якнайшвидше пройшли цей курс! ВИ ПОЧНЕТЕ ВІДКРИВАТИ АБСОЛЮТНО НОВИЙ СПОСІБ ДЛЯ ТУРБОНАДБАВКИ ВАШИХ ПРОДАЖІВ!

Що таке “більша картина”: Ймовірне майбутнє енергетичного курсу і чи це для мене? 

Цей курс дійсно розрахований на політиків та активістів, однак це життєво важливий курс для бізнесменів, які хочуть інвестувати в правильні технології протягом наступних 25—100 років. Багато політиків вважають, що розуміють все про майбутнє енергетики. Відомо, що багато політиків слухають футуристів, які, як не дивно, вірять у те, що світ має вічні ресурси і багато енергії, що заміняє. єЄ люди, які вважають, що декарбонізувати світ буде легко, якщо ми просто будемо мати правильну політику. Буде боротьба, але в кінцевому рахунку ми зможемо перейти на чистіші форми енергії і транспорту. Обидві сторони пропускають головний сенс. 

ГЛОБАЛЬНА ЦИВІЛІЗАЦІЯ ПРАЦЮЄ НЕБЕЗПЕЧНО БЛИЗЬКО ДО КРАЮ ЕНЕРГЕТИЧНОЇ СКЕЛІ NET. ПРОТЯГОМ ДЕКІЛЬКОХ ДЕСЯТИЛІТЬ ЦИВІЛІЗАЦІЯ МОЖЕ ОПИНИТИСЯ ПІД ВЕЛИКОЮ ЗАГРОЗОЮ ВІД ДВОХ РЕЧЕЙ: НА СВОЄМУ ПЕРВИННОМУ ПАЛИВІ, БЕЗ АДЕКВАТНИХ ЗАМІННИХ ПАЛИВ АБО ТЕХНОЛОГІЙ, І ПЕРЕЖИВАЛА ВЕЛИЧЕЗНИЙ РОЗРИВ МІЖ ДУЖЕ БАГАТИМИ І ДУЖЕ БІДНИМИ. “

ЕНЕРГІЯ З КОСМОСУ

– сонячна потужність на космічній основі

Це єдиний в своєму роді у світі онлайн-курс. Космічна Сонячна сила працює шляхом розміщення сонячних панелей на орбіті і підпилення енергії назад на землю за допомогою лазерів або міліметрових хвиль.  

Він пропонує можливість досліджувати космос відновлювальним способом і відкриває двері для отримання матеріалів з астероїдів, відвідування планет, космічного туризму і системи захисту астероїдів / комет планетарного захисту.

Включає також презентацію powerpoint по ракетах та і орбітальній механіці. 

ПОНАД 88000 ЗАДОВОЛЕНИХ КЛІЄНТІВ

У нас багато людей на Udemy, які дають нам чудові відгуки. У нас 5114 студентів на Udemy і зростає в кількості щорічно.

Відгуки про курс на Udemy: 

„Чудовий курс дуже повний” 

                                         Хуан Перез Урбано 

Джером Бенедикт Крокетт: 

  «Це добре введення в сучасний стан і ймовірне майбутнє енергетики»

Аржан Мей Бонго:

‘Цей курс дуже проникливий. У ньому обговорююються плюси і мінуси споживання палива, його вплив на економіку і на нашу планету. Він також дає деякі інструкції».

Тереза Ангели Кальдерон: 

“Я дійсно багато чому навчилась з курсу, і кілька тем були обговорені в детальному вигляді, і деякі були з точки зору високого рівня, але всі обговорені теми дали мені більш глибоке розуміння поточного стану використання нашої енергії в суспільстві прямо зараз”.

Сайеда Мехе Тадж:

‘Дуже добре структурований і представлений’

Приходь в Udemy прямо зараз і  змінюй сьогодення 

Війна в Україні означає, що світові будуть потрібні фахівці в спеціалізованих енергетичних галузях. Ми єдиний онлайн-коледж, який може допомогти вам розпочати цю подорож. Єдиний, який ма курс Космічна Сонячна  сила будь-де у світі.

Наш курс представляє: Тетяна Андерс

ПОВІДОМЛЕННЯ ДЛЯ ВАС ВІД АВТОРІВ КУРСУ

Ці курси – це робота усього мого життя. Я зробив іх своєю місією, щоб поділитись  цією інформацією з якомога більшою кількостю людей. Ми, як вид, маршируємо в три основні кризи, тільки дві з яких ми усвідомлюємо:

 • Перша криза – це зміна клімату – ми починаємо намагатися вирішити цю проблему
 • Межа бідності / багатства – коли цивілізація вступила в стадію занепаду, ми опинилися у величезних проміжках між багатими і дуже бідними. Достеменно відомо, що 1% людей зараз володіють 99% світових ресурсів. 
 • Наближається нафтова криза, трохи розбещана потенційно фальшивими  нафтовими продавцями, які зуміли видобувати нафту важким і брудним способом: Розлом, смоляні піски і буріння глибоких вод, з масовими екологічними пошкодженнями. Це навіть не на порядку денному наших ЗМІ, тому політики не стурбовані.

В 2012 я розмовляв з близько 45 людьми про кризу пластикового забруднення. Більшість людей знайшли це дивовижним, що пластик в океанах може розкладатись  сотні років. Теми не було ні на телебаченні, ні в ЗМІ. Насправді ніхто взагалі не говорив про це дуже багато. Зараз у 2018 році у нас Sky News активно беруть участь у її кампаніях.

Ці курси я викладав особисто. Якщо ви бажаєте, щоб мого репетиторства для вашої влади, місцевої влади чи бізнесу,це не буде дешево. Моя мінімальна плата – 1500 фунтів на день, а також витрати на проїзд, готель та інші витрати. Будь-яка порада, яку я надаю вашій організації як незалежний консультант, коштуватиме вам до 5000 фунтів на день.

Коли ви закінчите  ці курси в цьому онлайн-коледжі, ви побачите майбутнє. Сподіваюся, ви отримаєте задоволення від них, але я хочу, щоб ви дізналися про них і потім зробили щось!

Джон Кларксон 
пʼятниця, 22 квітня 2022 р. John Clarkson <johnclarkson@futureofenergycollege.com> пише